Archiwum Ładowarka do elektrycznej szczoteczki do zębów WY-HX6100
Stan produktu
Powystawowy
Opakowanie
oryginalne
Zobacz podobne
Parametry produktu
Rachunek:
Faktura VAT
Stan:
Powystawowy
Stan opakowania:
oryginalne
Gwarancja:
Brak gwarancji
Rękojmia:
24 miesiące
Kod producenta:
Pokaż wszystkie parametry
Ładowarka do elektrycznej szczoteczki do zębów WY-HX6100
Opis produktu:
WYMAGANA PRZEJŚCIÓWKA EUROPEJSKA (WTYCZKA UK)
  • 100 V – 240 V ~ 50-60 Hz / 0,4-1,4 W, maksymalna moc: 1,4 W, długość przewodu: 3,3 stopy.